Spotkanie warsztatowe z mieszkańcami dotyczące Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Ryk

Opublikowano: 27-02-2024

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Stężyca na spotkanie warsztatowe dotyczące Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Ryk, który określi główne kierunki rozwoju w zakresie systemu transportowego i mobilności, przy szerokim udziale społeczności lokalnej.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 marca o godz. 14:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy.

W trakcie warsztatów przedstawione zostanie podejście w zakresie Planowania Zrównoważonej Mobilności Miejskiej z głównymi informacjami na temat procesu.
Spotkanie równocześnie będzie okazją do zabrania głosu i opowiedzenia o problemach z jakimi mieszkańcy zmagają podczas codziennych podróży. Celem warsztatów jest również zebranie materiału do tworzonego dokumentu i zaproponowanie adekwatnych rozwiązań transportowych na terenie Obszaru Funkcjonalnego Ryk w perspektywie do 2040 r.
Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej mobilności miejskiej na terenie MOF Ryk

Link do ankiety:

Autor: Rafał Kowalski