USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

ODWOŁANIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

Opublikowano: 12-03-2020

W związku z informacją przekazaną w dniu dzisiejszym przez Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, Wójt Gminy Stężyca, informuje, że w dniach 12 – 25 marca 2020 r. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze we wszystkich szkołach i przedszkolu na terenie Gminy Stężyca zostają zawieszone.

W dniach 12 i 13 marca w szczególnych przypadkach, tzn. tylko wtedy, gdy rodzice nie będą mieli możliwości zapewnienia opieki dzieciom objętym wychowaniem przedszkolnym oraz uczniom szkół podstawowych, punktyprzedszkolne, przedszkole i szkoły będą organizowały działania związane z funkcją opiekuńczą.

Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca 2020 włącznie – wszystkie placówki oświatowe będą zamknięte i przestają sprawować opiekę nad dziećmi.

Wszystkich proszę o rozwagę i poważne potraktowanie zaistniałej sytuacji.

Proszę Rodziców o dopilnowanie, aby ich dzieci unikały kontaktów z osobami starszymi, pozostawały w trakcie przerwy w zajęciach dydaktyczno-wychowawczych w domu oraz unikały kontaktów z innymi osobami podczas spotkań, wspólnych zabaw czy gier zespołowych.

 

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach


Autor: Gmina Stężyca
Powrót