USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Rolnicy - prosimy o wypełnianie ankiety inwentaryzacyjnej "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolnniczej"

Opublikowano: 11-12-2019

W związku z zamiarem przystąpienia Gminy Stężyca do programu: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej niezbędnym jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów rolniczych jakie będą utylizowane na terenie Gminy Stężyca. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do rolników o wypełnienie poniższej ankiety i do dnia 18.12.2019 r. do godz. 10.00 dostarczenie jej do Urzędu Gminy Stężyca - Sekretariat.

Ankieta w formacie docx, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [21.39 KB]

Ankieta w formacie odt, plik: Rozszerzenie: odt, Rozmiar: [29.42 KB]

Ankieta w formacie pdf, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [200.54 KB]

 


Autor: Gmina Stężyca
Powrót