USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Rekrutacja dzieci na przedszkolny dyżur wakacyjny

Opublikowano: 08-05-2018

Szanowni rodzice dzieci uczęszczających do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gminie Stężyca, Urząd Gminy w Stężycy informuje, że od 2 lipca do 31 lipca 2018 r. w oddziale przedszkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni, będzie prowadzony WAKACYJNY DYŻUR, na który zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Stężyca.

W tym czasie opiekę nad maluchami będą sprawować wyklwalifikowani nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Godziny pracy przedszkola od 6.30 do 16.00.

Zapisy potrwają do dnia 04 czerwca 2018 r.

Informacje, regulamin i wnioski wraz z oświadczeniami w załączniku.


Autor: Gmina Stężyca
Powrót