Informacja Regionalnego Biura Projektu „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego” nt. Programu Usuwania Wyrobów Azbestowych (aktualizacja 11.09.2018)

Opublikowano: 07-09-2018

Szanowni Państwo,Uprzejmie informujemy, że na stronie www.azbest.lubelskie.pl w zakładce WYNIKI zostały zamieszczone listy osób, których Zgłoszenia lokalizacji zostały zatwierdzone do realizacji.

Natomiast osoby, które znalazły się na  liście rezerwowej otrzymają wsparcie automatycznie po uwolnieniu kolejnych funduszy.

Jak korzystać z zakładki WYNIKI? W celu weryfikacji Zgłoszenia lokalizacji, należy wpisać nazwisko danej osoby.

Ponadto informujemy, że listy osób fizycznych zakwalifikowanych do wsparcia w zakresie usunięcia wyrobów i odpadów zawierających azbest zostały przekazane Wykonawcom, którzy sukcesywnie będą kontaktować się z osobami zakwalifikowanymi celem ustalenia terminów realizacji prac.

Lista powiatów i firm:

• Region 1 powiat: łukowski, rycki, radzyński, parczewski, lubartowski, bialski, Miasto Biała Podlaska– firma DELTA Tomasz Wejman
  • Region 2 powiat: puławski, opolski, lubelski, Miasto Lublin, świdnicki, łęczyński, krasnostawski, włodawski, chełmski, Miasto Chełm - Środowisko i Innowacje sp. z o.o.
  • Region 3 powiat: kraśnicki, janowski, biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski i Miasto Zamość - Środowisko i Innowacje sp. z o.o.

LISTA AZBEST, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [218.78 KB]