USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Wyniki Wyborów na Wójta Gminy Stężyca oraz informacja o pierwszych posiedzeniach nowo wybranej Rady Gminy Stężyca

Opublikowano: 22-04-2024

 

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Lublinie I z dnia 22 kwietnia 2024 r. uzupełniające obwieszczenie z dnia 9 kwietnia 2024 r. o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na obszarze województwa lubelskiego.

Jest to wyciąg z dokumentu - (strony 1, 13, 14) dokument skrócony do zawartości odnoszącej się do wyniku w Gminie Stężyca.

Pełną wersję dokumentu mogą znaleźć Państwo pod adresem: https://lublin.kbw.gov.pl/wybory-i-referenda/wybory-samorzadowe-i-referenda-lokalne/wybory-samorzadowe-w-2024nbspr/wyniki-wyborow/obwieszczenie-komisarza-wyborczego-w-lublinie-i-z-dnia-22-kwietnia-2024-r-uzupelniajace-obwieszczeni  udostępnionynm na stronie Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Lublinie.

Strona ogólna KBW Lublin:  https://lublin.kbw.gov.pl/strona-glowna

- - - - - 

Wyniki wyborów samorządowych z całej Polski mogą Państwo znaleźć na stronie Państwowej Komisji Wyborczej

- - - - -

W dn. 7 maja 2024r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Stężycy o godz. 10 odbędzie się pierwsze posiedzenie nowej - IX Rady Gminy Stężyca - ślubowania złożą i zostaną zaprzysiężeni  nowowybrani Radni oraz Wójt

Postanowienie Nr 238/2024 Komisarza Wyborczego w Lublinie III z dnia 22 kwietnia 2024r. w sprawie zwołania pierwszych sesji rad, w celu złożenia ślubowania przez radnych, wójtów, burmistrzów, prezydentów miast wybranych w wyborach samorządowych przeprowadzonych w dniu 7 kwietnia 2024r. 

 

 


Autor: Rafał Kowalski
Powrót