USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii dot. zasad bioasekuracji stad drobiu w związku z dynamicznie rozwijającą się w województwie lubelskim sytuacją dotyczącą stwierdzenia ognisk wysoce zjadliwej grypy [ptaków (HPAI)

Opublikowano: 29-01-2024

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rykach, w związku z dynamicznie rozwiającą się się w województwie lubeslkie sytuacją dot. stwierdzenia ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) przypomina o koniczności stosowania środkó bioasekuracji - Informacja wraz z ulotką znajdują się w załączniku

 


Autor: Gmina Stężyca
Powrót