USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

ZAPROSZENIE DO KONSULTACJI - Wójt Gminy Stężyca zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących projektu uchwały, w sprawie: "Rocznego Programu Współpracy Gminy Stężyca z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność

Opublikowano: 30-10-2023

 

 

Wójt Gminy Stężyca zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących projektu uchwały, w sprawie: "Rocznego Programu Współpracy Gminy Stężyca z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024" 

 

Więcej informacji w BIULETYNIE INFORMACJI PUBLICZNEJ U.G. W STĘŻYCY

 

 


Autor: Rafał Kowalski
Powrót