USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Zaproszenie - Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK - 7-8 października 2023r.

Opublikowano: 27-09-2023

Informacja udostępniona na prośbę p. Karoliny Deptuś - Targi Lublin S.A. :

 

 

Targi Lublin Plakat

Ikona pdfInformacje szczegółowe o atrakcjach, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [244.40 KB]

 

Szanowni Państwo,

 

Targi Lublin S.A. mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Państwa gminy do udziału w Lubelskiej Wystawie i Targach Zoologicznych ZOOPARK, która odbędzie się w dniach 7- 8 października 2023 roku.  

ZOOPARK to wydarzenie dla całych rodzin. Jest poświęcony nie tylko prezentacji poszczególnych gatunków zwierząt, lecz także edukacji w obszarze różnorodności fauny i flory,  wzbudzeniu pasji hobbystycznej, a także wzbogaceniu wiedzy dotyczącej prawidłowego wychowania i pielęgnacji swoich pupili jak również kształtowaniu świadomości wśród najmłodszych, że opieka nad zwierzakami to odpowiedzialnie zadanie.

 

Będziemy niezmiernie wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji na temat wydarzenia wśród mieszkańców Państwa gminy. W załączeniu przesyłam informację, plakat oraz banner, które można publikować na Państwa stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Będzie nam bardzo miło, jeśli  informacja pojawi się na Państwa stronie i w mediach społecznościowych, a plakat na tablicy ogłoszeń. Z Państwa pomocą dotrzemy z informacją do jeszcze większej liczby zainteresowanych osób. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Z góry dziękuję za wsparcie. Pozdrawiam serdecznie!

 

 

Pozdrawiam,

 

Karolina Deptuś

Marketing Manager

Dział marketingu | Marketing Department


Autor: Gmina Stężyca
Powrót