USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Rozporządzenie nr 19 Wojewody Lubelskiego z dnia 1 września 2023 r. uchylające rozporządzenie w sprawie zwalczania wścieklizny na terenie powiatu opolskiego, puławskiego, ryckiego, łukowskiego, kraśnickiego, lubelskiego, lubartowskiego, radzyńskiego

Opublikowano: 05-09-2023

Zgodnie z przesłanym przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Rykach pismem znak Zak.4504.1.46.2023 z dn 5 września, w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego ukazało się Rozporządzenie nr 19 Wojewody Lubelskiego z dnia 1 września 2023r. uchylające Rozporządzenie nr 6 Wojewody Lubelskiego z dnia 25 lutego 2022r. w sprawie zwalczania wścieklizny na terenie powiatu opolskiego, puławskiego, ryckiego, łukowskiego, kraśnickiego, lubelskiego, lubartowskiego, radzyńskiego.

 

Ikona pdfPismo Powiatowego Lekarza Weterynarii w Rykach z dn 5 września 2023, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [292.37 KB]

Ikona pdfRozporządzenie nr 19 Wojewody Lubelskiego z dnia 1 września 2023r., plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [200.85 KB]


Autor: Gmina Stężyca
Powrót