Opublikowano: 08-02-2023

"W związku z obowiązującym Krajowym Programem Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na rok 2023 (M.P. 2023 poz.1259), Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rykach przesyła w załączeniu – celem dalszego wykorzystania, zaktualizowany Informator zawierający dane teleadresowe instytucji, podmiotów i organizacji pozarządowych wraz z zakresem realizowanych przez nie oddziaływań wobec osób stosujących przemoc w rodzinie – zgodnie z działaniem 3.1.2 Programu. "

Ikona pdfInformator o instytucjach, podmiotach oraz organizacjach pozarządowych z Powiatu Ryckiego, które realizują oddziaływania wobec osób stosujących przemoc w rodzinie, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [187.89 KB]