USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Rolnicy - prosimy o wypełnianie ankiety inwentaryzacyjnej "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolnniczej"

Opublikowano: 04-01-2023

 
W związku z zamiarem przystąpienia Gminy Stężyca do programu:
„Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej niezbędnym jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów rolniczych. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do rolników o wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie Urzędu Gminy Stężyca adres: ugstezyca.bip.lubelskie.pl, gmina-stezyca.pl lub w Urzędzie Gminy pokój nr 8 i do dnia 1.2.2023 r. i dostarczenie jej do Urzędu Gminy w Stężycy, ul Plac Senatorski 1 - Sekretariat. Prosimy o rzetelne wypełnienie ankiety. Zagospodarowanie ww. odpadów rolniczych jest bezpłatne. O terminie rozpoczęcia programu oraz formie zbiórki będziemy informować.
 
Ankiety udostępniliśmy w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem:

Autor: Gmina Stężyca
Powrót