Zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Stężycy na wspólne kolędowanie

Opublikowano: 03-01-2023

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Stężycy zaprasza wszystkich Członków i Sympatyków TPS na wspólne kolędowanie i podzielenie się opłatkiem oraz rozmowy o Stężycy wraz z Panem Zbigniewem Chlaściakiem – Wójtem Gminy Stężyca.

Zgodnie z naszą wieloletnią tradycją, spotkanie odbędzie się w dn. 06.01.2023 w Trzech Króli o godz. 15:00 w Kompleksie Wyspa Wisła.

Kolędy będziemy śpiewali razem z Chórem  seniora Zorza oraz Artystami z Zespołu Promni
z SGGW.

Stężyca nasza Mała Ojczyzna, jest piękną Miejscowością, w której mieszka wiele wspaniałych osób, w której wiele dobrego się dzieje.

Bądźmy razem, integrujmy się i cieszmy się.

Serdecznie Zapraszamy

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Stężycy.