USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

WNIOSEK dot. ZAKUPU WĘGLA i Ogłoszenie Wójta Gminy Stężyca w sprawie sprzedaży węgla

Opublikowano: 08-11-2022

Ogłoszenie

W związku z opublikowaną ustawą z dnia 27 października 2022r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, Wójt Gminy Stężyca informuje o zamiarze dokonania na preferencyjnych warunkach zakupu węgla w celu zaspokojenia potrzeb własnych gospodarstw domowych znajdujących się na terenie gminy Stężyca.

W związku z powyższym prosi się osoby zainteresowane zakupem węgla dystrybuowanego przez gminę o wypełnienie wniosku "WNIOSEK O PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA KAMIENNEGO DLA GOSPODARSTWA DOMOWEGO" (wniosek pod linkiem: Kliknij aby pobrać wniosek)

Zgodnie z przyjętą ustawą gospodarstwo domowe będzie miało prawo do zakupu po preferencyjnej cenie 1,5 tony węgla w tym roku oraz kolejnych 1,5 tony po 1 stycznia 2023r.
Rozwiązanie będzie dostępne dla osób które są uprawnione do dodatku węglowego.

 

Wójt Gminy Stężyca
Zbigniew Chlaściak


Autor: Gmina Stężyca
Powrót