Ankieta konsultacyjna w sprawie nadania miejscowości Stężyca statusu miasta

Opublikowano: 28-10-2022

Aktualizacja z dn. 12.12.2022r. :

"Urząd Gminy w Stężycy, zawiadamia iż termin konsultacji w sprawie nadania miejscowości Stężyca statusu miasta przedłuża się do dnia 16 stycznia 2023r.

Wypełnione ankiety należy złożyć w urzędzie Gminy Stężyca w godzinach urzędowania lub u sołtysów. "

- - - - - -

Ankieta konsultacyjna w sprawie nadania miejscowości Stężyca statusu miasta

Konsultacje będą przeprowadzane od dn. 2 listopada do 15 grudnia. W ankiecie mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Stężyca powyżej 18 roku życia.
Celem konsultacji jest uzyskanie opinii mieszkańców gminy na temat nadania miejscowości Stężyca statusu miasta.
Każdy uprawniony mieszkaniec Gminy Stężyca biorący udział w konsultacjach może wyrazić swoją opinie przy pomocy ankiety tylko jeden raz.
Wypełnione ankiety należy złożyć (od 2 listopada) w urzędzie Gminy Stężyca w godzinach urzędowania lub u sołtysów.