USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Projekt „ZDOBĄDŹ DELFINKA” - powszechna nauka pływania uczniów klas II i III szkół podstawowych w powiecie ryckim Edycja 2022

Opublikowano: 08-09-2022

Plakat informacyjny o akcji Umiem PływaćProjekt „ZDOBĄDŹ DELFINKA”

 

Od nowego roku szkolnego kontynuujemy   zajęcia sportowe organizowane w ramach Programu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać".  Projekt dofinansowany przez Ministra Sportu i Turystyki ze  środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów. Zajęcia sportowe dla uczniów organizowane w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”.
Zajęcia nauki pływania prowadzić będą instruktorzy  Pływalni Powiatowej w Rykach, której organem założycielskim jest Starosta Rycki.  

Wkład własny w wysokości 20% kosztów pokrywany jest ze środków własnych Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania ”Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej”,   Burmistrza Ryk, Burmistrza Miasta Dęblin, Wójta Gminy Stężyca, Wójta Gminy Kłoczew, Wójta Gminy Nowodwór, Wójta Gminy Ułęż.  

Zapraszamy chętnych do uczestnictwa w projekcie oraz zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym poniżej.

 

Wąsowska Anna

Prezes Zarządu
Autor: Gmina Stężyca
Powrót