USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Efektywność energetyczna budynków - informacje o obowiązujących przepisach, podstawowej wiedzy technicznej jak również odniesienia do najważniejszych inicjatyw wspierających obywatelu w działaniu na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynków.

Opublikowano: 17-08-2022

Szanowni Państwo,

Na prośbę Ministra Rozwoju i Technologi udostępniamy odnośnik do strony internetowej w.w. Ministerstwa zawierającą przydatne informacje dot. obowiązujących przepisów, podstawowej wiedzy technicznej jak również odniesienia do najważniejszych inicjatyw wspierających obywatelu w działaniu na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynków.

https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/efektywnosci-energetycznej-budynkow


Autor: Gmina Stężyca
Powrót