USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

ROZPOCZĘCIE PROJEKTU „ZDOBĄDŹ DELFINKA”

Opublikowano: 06-04-2022

Pływalnia Powiatowa w Rykach oraz Stowarzyszenie LGD „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” realizują Projekt „Zdobądź Delfinka” – powszechna nauka pływania uczniów klas II i III szkół podstawowych w powiecie ryckim edycja 2022.

Rozpoczął się projekt pn. „Zdobądź Delfinka”, organizowany w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Gmina Stężyca przystąpiło do projektu dzięki czemu dzieci z dęblińskich szkół podstawowych bezpłatnie mogą uczyć się pływania na powiatowym basenie w Rykach.  Do projektu przystąpiło ok. 180 dzieci z klas II – ich i III – ich szkół podstawowych. Projekt realizowany w okresie od marca do grudnia 2022 r. Projekt dofinansowany jest ze  środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Projekt realizowany jest przez LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej" oraz Pływalnię Powiatową w Rykach pod patronatem Starosty Ryckiego Dariusza Szczygielskiego. Projekt współfinansowany jest również przez Partnerów projektu: Burmistrza Ryk, Burmistrza Miasta Dęblin, Wójta Gminy Stężyca, Wójta Gminy Kłoczew, Wójta Gminy Nowodwór, Wójta Gminy Ułęż.

Zadeklarowany przez LGD wkład własny współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt współfinansowany z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach Poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

 Plakat


Autor: Gmina Stężyca
Powrót