USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

[Aktualizacja] Rozporządzenie Nr 6 Wojewody Lubelskiego z dnia 25 lutego 2022r. w sprawie zwalczania wścieklizny na powiatu opolskiego, puławskiego, ryckiego, łukowskiego, kraśnickiego, lubelskiego, lubartowskiego, radzyńskiego

Opublikowano: 25-02-2022

Aktualizacja pod rozporządzeniem nr 6:

Aktualizacja
Nowe rozporządzenie Nr 7 Wojewody Lubelskiego zmieniającego rozporządzenie Nr 6 w sprawie zwalczania wścieklizny na terenie powiatu ryckiego, zmiana dotyczy § 3 w którym wcześniej był wymieniony tylko „obszar zagrożony wścieklizną” zamiast cały powiat rycki i puławski, obecnie zostało to zmienione i zamiast „obszar zagrożony wścieklizną” dodano powiat rycki i puławski.


Autor: Gmina Stężyca
Powrót