USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Uwaga! Wścieklizna - informacje

Opublikowano: 14-01-2022

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rykach informuje o stwierdzeniu ognisk wścieklizny zwierząt dzikich i domowych na terenie powiatów województwa mazowieckiego graniczących z województwem lubelskim. Oznacza to wzrost ryzyka zachorowania zwierząt na tę chorobę oraz zwiększenie prawdopodobieństwa przeniesienia wirusa na człowieka.

Więcej informacji w załącznikach poniżej:

 

Ikona pdfPismo Powiatowego Lekarza Weterynarii z dnia 14 stycznia 2022r. dot. wścieklizny, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [577.31 KB]

Ikona pdfRozporządzenie Nr 3 Wojewody Lubeslkiego z dnia 12 stycznia 2022r. w sprawie zapobiegania wściekliźnie na terenie powiatu opolskiego, puławskiego, ryckiego, łukowskiego, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [174.32 KB]

 

Ulotka
Ikona pdf
Informacja_1, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [70.87 KB]

Ikona pdfInformacja_2, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [329.64 KB]


Autor: Gmina Stężyca
Powrót