Przebudowa dróg wewnętrznych ul. cicha i ul. Złote Piaski w miejscowości Stężyca.

Opublikowano: 28-07-2021

Pod koniec lipca 2021r. miała miejsce realizacja zadania pn. Przebudowa dróg wewnętrznych ul. Cicha i ul. Złote Piaski w miejscowości Stężyca
Zadanie zostało dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu celowego Fundusz Dróg Samorządowych.
Kwota dofinansowania wynosiła: 157 998,00 złotych, całkowita wartość inwestycji: 315 996,36 zł
W ramach zadania przebudowano odcinki o łącznej długości 457 mb i szerokości 5m. Zbudowano jedno wyniesione skrzyżowanie, a pobocza zostały utwardzone tłuczniem na długości 457,5m - szerokość: 1 m. Wykonano taże oznakowanie pionowe.