USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Informacje dotyczące możliwości korzystania z usług medycznych w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie.

Opublikowano: 06-09-2021

a

Szanowni Państwo

Zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie wśród mieszkańców (poprzez umieszczenie na stronach internetowych, tablicach informacyjnych) informacji dotyczących możliwości korzystania z usług medycznych w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie. Jesteśmy otwarci na wszystkich potrzebujących pomocy medycznej. Zapewniamy fachowy personel medyczny, dostęp do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego oraz medycznego wykorzystywanego w czasie leczenia.

Nasze starania w zakresie udzielania świadczeń medycznych znajdują uznanie wśród pacjentów czego przykładem jest fakt, że zostaliśmy uznani za  jeden z najlepszych szpitali w kraju (9 pozycja w Polsce i 1 miejsce pośród szpitali w województwie lubelskim) w rankingu Newsweek.        Best Hospitals 2021 - Poland (newsweek.com)

Zapraszamy również samorządy do wspólnej organizacji "Białych Niedziel" co daje szanse mieszkańcom (szczególnie małych miejscowości) na specjalistyczne konsultacje lekarskie oraz wykonanie podstawowych badań a w przypadku wystąpienia takiej konieczności możliwość kontynuowania leczenia specjalistycznego w naszej placówce.

Z poważaniem

podpis

 

Zaćma - informacje

Okulistyka - dzieci - informacje

Zaproszenie ogólne


Autor: Gmina Stężyca
Powrót