USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Nieodpłatne porady prawne w powiecie ryckim

Opublikowano: 24-06-2021Szanowni Państwo,
 
Informujemy, że w powiecie ryckim nieodpłatne porady prawne udzielane są nieprzerwanie, z uwzględnieniem ograniczeń spowodowanych reżimem sanitarnym wynikającym z obowiązującego na obszarze kraju stanem epidemii. W związku z powyższym zarówno w Starostwie Powiatowym w Rykach, jak i punktach zlokalizowanych w Dęblinie, Stężycy, Kłoczewie, Nowodworze i Ułężu porady udzielane są w sposób zdalny po uprzednim umówieniu telefonicznym wizyty. 
 
Numer telefonu do rejestracji wizyty:
 
795 180 292
 
Wszelkie informacje są dostępne na stronie internetowej Powiatu Ryckiego w zakładce "Nieodpłatna pomoc prawna" Nieodpłatne porady prawne na terenie powiatu ryckiego | Powiat Rycki (ryki.powiat.pl)

Autor: Gmina Stężyca
Powrót