Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - Rusza otwarty i konkurencyjny nabór na kandydatów na rachmistrzów spisowych - zostań rachmistrzem!

Opublikowano: 29-01-2021

Ikona pdfPlakat informacyjny o naborze kandydatów na rachmistrzów w Narodowym Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań 2021, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [13.18 MB]

Ikona pdfOgłoszenie o naborze wraz z formularzem kandydata oraz informacją dot. przetwarzania danych osobowych, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [3.11 MB]

Informacja z dn. 9 lutego 2021:

Komunikat Centralnego Biura Spisowego

Decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, podjętą w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym, termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 na terenie całego kraju zostaje przedłużony do 16 lutego 2021 r.