Powszechny Spis Rolny 2020 - Rolniku, możesz udostępnić swój aktualny numer telefonu celem realizacji spisu

Opublikowano: 09-11-2020

Przypominamy, że użytkownicy gospodarstw rolnych mają obowiązek udziału w Powszechnym Spisie Rolnym i mogą go wypełnić korzystając z dwóch w pełni bezpiecznych metod bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz:

1) Samospis internetowy – dostępny na stronie https://spisrolny.gov.pl/

2) Spis telefoniczny – należy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 i zgłosić chęć spisania gospodarstwa.

Z użytkownikiem gospodarstwa rolnego, który nie skorzysta z żadnej z obu wspomnianych opcji, skontaktuje się telefonicznie rachmistrz. Rolnicy powinni pamiętać, że w takim przypadku nie będą już mogli odmówić udzielenia odpowiedzi i przełożyć spisu na inny termin.

Niekiedy numery telefonów w bazie są nieaktulne, dlatego Urząd Statystyczny podaje dane do kontaktowe do osób do których możecie Państwo zwrócić się i podać swój (użytkownika gospodarstwa) aktualny numer telefonu

Nazwisko

Imię