USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Szkolenie: „Wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”

Opublikowano: 17-08-2020

Informacja udostępniona na prośbę Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Rykach:

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach zaprasza wszystkich mieszkańców wsi z terenu powiatu ryckiego, rolników, lokalnych przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich” organizowanym w dniu 28 sierpnia 2020 roku o godzinie 9:00 w kinie Renesans w Rykach.

Szkolenie odbędzie w ramach operacji pn. „ Warsztaty, jarmark i zabawa ludowa” realizowanej

w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2020-2021.

Celem operacji jest przekazanie wiedzy jak wykorzystać potencjał wsi oraz jak korzystnie go eksploatować, odkryć korzyści z tworzenia sieci partnerskich, nawiązać kontakty między rolnikami, przedsiębiorcami i klientami, jak rozwijać swoją ofertę i osiągnąć sukces w branży produktów lokalnych w oparciu o rolnictwo, leśnictwo i zasoby wiejskie. Dzięki szkoleniu uczestnicy zwiększą zasoby swojej wiedzy i dowiedzą się jak stosować ją w praktyce co za tym idzie zwiększą swoją efektywność. Realizacja operacji przyczyni się do zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich, a także rozwoju osobistego uczestników.

Program szkolenia obejmować będzie trzy bloki tematyczne dotyczące:

– małego przetwórstwa lokalnego,

– tworzenia sieci współpracy partnerskiej dotyczącej rolnictwa i obszarów wiejskich,

– rozwoju lokalnego z uwzględnieniem potencjału ekonomicznego, społecznego i środowiskowego

Szkolenie przeznaczone jest w 50% dla osób do 35 roku życia.

Zapewniamy: profesjonalną kadrę, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, obiad

Efektem końcowym będzie uzyskanie certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 24 sierpnia 2020r. na adres e-mail:

centrumkultury.ryki@wp.pl ,

anna.wojtas@ryki.pl lub w siedzibie MGCK w Rykach.

KARTA SZKOLENIA KSOW

PROGRAM SZKOLENIA


Autor: Gmina Stężyca
Powrót