USTAWIENIA

| Imieniny:
Regionalny system ostrzegania
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn informacji publicznej
Emapa
Elektroniczna mapa gminy
Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Informacja o przeprowadzanej przez Stowarzyszenie PSZ grze terenowej na terenie gminy Stężyca w dniach 10-12.07.2020r.

Opublikowano: 10-07-2020

Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie (Stowarzyszenie PSZ) w dniach 10-12 lipca br. będzie przeprowadzać grę terenową i manewry na ternie Gminy Stężyca (okolice Jeziora Stężyckiego i lasu po obu stronach drogi 801, okolice odnogi Wisły pomiędzy Prażmowem i Stężycą).

Członkowie będą ubrani w umundurowanie historycznej, nie będzie stosować środków pirotechnicznych a wykorzystywaną w czasie ćwiczeń broń będą stanowiły repliki, bądź broń pozbawiona cech bojowych  w myśl ustawy o broni i amunicji.

 


Autor: Gmina Stężyca
Powrót